Профессор-оқытушылар құрамы және кәсіпкерлерге арналған «Business Acceleration Hub» тақырыбындағы акселерациялық курстар

Ағымдағы жылдың 13 қарашадан бастап үздіксіз білім беру институты базасында «Business Acceleration Hub» тақырыбында бизнес кәсіпкерлері мен профессор-оқытушылар құрамы үшін біліктілікті арттыру курсы басталды. Қарақия және Мұнайлы аудандарының шағын бизнес кәсіпкерлері, сондай-ақ «Компьютерлік ғылымдар», «Әлем тілдері», «Экономика» және «Менеджмент» кафедраларының оқытушылары акселерациялық курстарды оқуға ниет білдірді.

Бизнес-идеяны тиімді таңдау, бизнес-модель әзірлеу, нарықтық сұранысты зерделеу бойынша біліммен курстың жоғары білікті жаттықтырушысы, экономика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор Естурлиева Айгүл Икласқызы сабақ береді. Тыңдаушылар курс барысында нарықтық қатынастардың негіздерімен танысады, өнімдер мен қызметтерді қалай ілгерілету керектігін түсінеді, сату стратегиясын тұжырымдайды және қажетті ресурстарды есептейді, бизнестің операциялық қызметін іштен зерттейді. Тәуекелдер туралы және бизнес субъектісі қандай салықтар төлеуі керек, кірістер мен шығыстарды қалай есептеу керек, инвестицияларды қалай тарту керек және бизнесті масштабтау сияқты сұрақтар жауап ала алады.

Курс слайд-презентациялармен және тыңдаушылардың практикалық жобаларын қорғаумен offline форматында өтеді.