Yessenov University 5 оқытушысына стипендия тағайындалды

ҚР Шетелде кадрлар даярлау жөніндегі республикалық комиссиясының шешімімен «500 ғалым» бағдарламасы аясында шетелдік жетекші ғылыми орталықтарда тағылымдамадан өту үшін Yessenov University 5 оқытушысына стипендия тағайындалды.

1. Озгамбаева Райхан Омирзаковна
«Білім берудегі зерттеулер» бағыты бойынша АҚШ-тағы Мичиган Мемлекеттік Университеті;

2. Егенисова Алмажай Құлжанқызы
«Білім берудегі зерттеулер» бағыты бойынша Ұлыбританиядағы Рединг Университеті;

3. Ыбрайқожа Нұржан Пажарбекұлы
«Білім берудегі зерттеулер» бағыты бойынша АҚШ-тағы Урбана-Шампейндегі Иллинойс Университеті;

4. Кенжебаева Жанат Елубаевна
«Ақпараттық технологиялар және жүйелер» бағыты бойынша Германиядағы Анхальт қолданбалы ғылымдар университеті;

5. Алланиязова Молдир Айдымгалиевна – «Ақпараттық технологиялар және жүйелер» бағыты бойынша Германиядағы Анхальт қолданбалы ғылымдар университетінде ғылыми-техникалық және кәсіби білімді дамыту және біліктілікті арттыру мақсатында шетелден ғылыми тағылымдамадан өтеді.

Комиссия шешіміне сәйкес Қазақстан бойынша 481 үміткерге стипендия тағайындалды.

Еліміздің саласының дамуына үлес қосып жатқан оқытушыларымызды шын жүректен құттықтаймыз!
Стипендиаттарымызға жемісті жұмыс жасап, жаңа белестерді бағындыруға, тағылымдаманы сәтті аяқтауға тілектестіпіз!