“Білім, ғылым және техникадағы Инновациялық технологиялар: мәселелер, үрдістер, перспективалар” Халықаралық қатысумен (онлайн) дөңгелек үстел

Пострелиз:
Дөңгелек үстел онлайн 29.04.2022 сағат 15:00-де А. Байтұрсынов атындағы Қостанай Өңірлік университеті базасында “Erasmus+ “жоғары оқу орындарының білім беру бағдарламаларында (UXiship) пәнаралық модульдік курстар көмегімен стартаптарды дамыту бойынша АКТ мамандықтары студенттерінің құзыреттерін жандандыру” жобасы шеңберінде өткізілді.

Қатысушылар:
1. Алматы Менеджмент Университеті
2. Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті
3. Қазан Ұлттық Зерттеу Техникалық Университеті. А. н. Туполева, “Восток” Чистополь филиалы
4. Тюмень Индустриалды Университеті
5. А. Байтұрсынов атындағы Қостанай Өңірлік университеті

Кездесу И.В. Кошкина және О.Ш.Ефимова  модераторлығымен өтті.

Дөңгелек үстелге ЖОО оқытушылары, кәсіби (жоғары) білім беру ұйымдарының студенттері, бизнес мамандары қатысты.
Дөңгелек үстел қорытындысы бойынша АКТ және инженерлік бейіндер мамандарын даярлау кезінде кәсіпкерлік дағдылар мен IT құзыреттерінің маңыздылығын атап көрсететін қарар талқылауға шығарылды. Барлық ғылыми шешімдер, зерттеулер болашақта қоғам үшін көп пайда әкелетініне және жоғары оқу орындары арасындағы бірлескен халықаралық қатынастарды дамытуда пайдалы болатынына сенім білдірілді.