Әскери кафедра студенттері әскери бөлімге барды.

Ақтау әскери гарнизонының әуе шабуылына қарсы қорғаныс бригадасының аумағында «Ашық есік күні» патриоттық іс-шарасы өтті. Есенов университетінің әскери кафедрасының студенттері әскер өмірін іштен тамашалауға келді.

Әскери бөлімге кірген экскурсия қонақтары бірден әскери қызмет атмосферасына бөленді. Олардың алдында әсерлі пейзаж ашылды: көптеген әскери техника, қару-жарақ пен киім үлгілері, әскерлер қолданатын арнайы техника. Студенттер мұндай техникалардың күші мен маңызын түсініп, әр бөлімшелерді қуана аралады.

Осылайша, зениттік бригадаға бару студенттер үшін қызық оқиға ғана емес, олардың есею жолындағы маңызды қадам болды. Олар Армияның әскери техникасының жауынгерлік қуатын көріп, әскери қызметті бағалау мен құрметтеуге үйренді, Отанды қорғау туралы тереңірек түсінік алды.