«Қысқы мектеп-2024» бағдарламасы бойынша префоссорлық-оқытушылық құрамды оқыту

Ағымдағы жылдың 8-қаңтарынан бастап Үздіксіз білім беру институты Есенов университетінің профессорлық-оқытушылық құрамы үшін «Ғылыми әлеуетті дамыту», «Оқу-әдістемелік жұмыс», «IT-технологиялар» және «Тәрбие жұмысы мен тәлімгерлік дағдыларын дамыту» бағыттары бойынша біліктілікті арттыру курстарын ұйымдастырды. Жыл сайынғы жаңа білімді игеру бағдарламасы заманауи оқу үдерісінде дәстүрлі тетікке айналды.

«Жоғары рейтингі бар журналдарға арналған ғылыми мақалалармен және ғылыми-метрикалық базалармен жұмыс», «Horizon Europe халықаралық бағыттары туралы», «Қазіргі заманғы IT-технологиялар жағдайында дені сау тұлғаны тәрбиелеу», «Білім беру процесінде жасанды интеллектті пайдалану» тақырыптарындағы семинарлар және «Жаңа мамандықтар атласы: YU брендін қалыптастыруда оқытушының рөлі» Форсайт-сессиясы білікті спикерлерден жобаларды қорғауға дайындалуда. Семинар тренерлері оқытудың 2 аптасы ішінде заманауи құралдардың креативті тәсілдерін қолдана отырып, дәріс және практикалық сабақтар өткізетін болады.

Офлайн форматта 200-ден астам профессорлық-оқытушылық құрамы әртүрлі оқу бағыттарында өздерін белсенді түрде көрсетеді. Күнделікті қарқынды тренингтер қызу пікірталастармен, презентацияларды көрумен, пікірталастармен және тәжірибе алмасумен сүйемелденеді.

«Қысқы мектеп-2024» бағдарламасы жоғары деңгейде өтуде. Тыңдаушылар оқытудың сапасына толық қанағаттануда.