ҚР Парламенті Мәжілісінің депутаттары Yessenov University-де

ҚР Парламенті Мәжілісінің депутаттары Ахмет Сейдарахманұлы Мұрадов, Тарас Киікбайұлы Хитуов пен Сәкен Нұриұлы Утебаев Yessenov University-ге жұмыс сапарымен келді.

Қонақтар университеттің қызметімен, даму стратегиясымен және оқу базасымен танысты. Сапар аясында Yessenov University профессор-оқытушылар құрамымен және қызметкерлерімен кездесу өтті. Кездесу барысында депутаттар Парламент Мәжілісінің жұмысы туралы айтып, еліміз бен Маңғыстау өңірінің экономикалық дамуының мәселелерін талқылап, басымдықтарын белгіледі. Сондай-ақ, қызықтырған сұрақтар қойылып, толық жауаптар алынды.

Келесі нені оқу керек: