Қазақстандағы Erasmus+ Ұлттық кеңсесінің үйлестірушісімен кездесу

18 қыркүйек күні Қазақстандағы Erasmus+ Ұлттық кеңсесінің үйлестірушісі Лаура Палуанованың Yessenov University профессор-оқытушылар құрамымен және қызметкерлерімен кездесуі өтті.

Кездесу барысында Yessenov University-дің Erasmus+ бағдарламасының жобаларына қатысу мүмкіндіктері, оның ішінде студенттер мен оқытушылардың академиялық ұтқырлығы, сондай-ақ бірлескен білім беру бағдарламалары мен пилоттық курстарды дамыту талқыланды.

Университетке еуропалық білім кеңістігіне белсенді түрде енуге және халықаралық серіктестер желісін кеңейтуге мүмкіндік беретін Erasmus+ гранттарына өтінімдерді дайындау мәселелеріне ерекше назар аударылды. Erasmus+ жобалары бойынша жұмысты жүзеге асырған жобалау топтары халықаралық бастамалар шеңберінде ынтымақтастыққа дайындығын атап өтіп, өз жетістіктерін көрсетті.

Ұлттық кеңсенің үйлестірушісі қазақстандық университеттердің Erasmus + бағдарламасына белсенді қатысуының маңыздылығын атап өтіп, еуропалық жобаларды қолдау білім беру қызметтерінің сапасын арттыруға, сондай-ақ университеттің академиялық әлеуетін нығайтуға тамаша мүмкіндік болатынын атап өтті.

Бұл кездесу Қазақстан мен Еуропа арасындағы халықаралық ынтымақтастық пен академиялық байланыстарды нығайтудың жаңа перспективаларын ашады.