Оқу жылының аяқталуы

Yessenov University-де сессия, сонымен қатар оқу жылы да аяқталды!
Барлық студенттерді жазғы емтихан сессиясын тапсыруларымен құттықтай отырып, жазғы демалысты жақсы өткізулеріңізге тілектеспіз. Келесі оқу жылында жаңа жетістіктер мен ашылуларға ұдайы ізденіс, жаңа бастамаларда тек қана сәттілік тілейміз.
Ал біздің түлектерімізді университетті сәтті аяқтауыңызбен құттықтаймыз!
Осы жылдар өмір бойы жүрегіңізде ең жарқын әсерлер мен оқиғаларға, достық пен бірлікке толы болып қалатынына сенімдіміз.
«Абай» МҮ-інде 14-інші маусым күні YESSENOV GRADUATION-де күтеміз!

Вот и завершилась сессия в Yessenov University, а вместе с этим и учебный год подошёл к концу!
Поздравляем всех наших студентов со сдачей летней экзаменационной сессии и желаем вам приятно провести летние каникулы, чтобы с новыми силами начать следующий учебный год в вашей жизни.
А наших выпускников поздравляем с успешным окончанием учебы в университете. Мы уверены, что эти годы останутся в сердце на всю жизнь, как самые яркие, наполненные впечатлениями и событиями, дружбой и единством. И, конечно же, мы ждем вас на YESSENOV GRADUATION, которое состоится 14 июня в ДК «Абай»!