Джумашева Камшат Абиловна

Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті  жанындағы диссертациялық кеңесінде  8D087 – Қоршаған ортаны қорғау технологиясы: 8D05201 (6D060800) – Экология білім беру бағдарламасы бойынша философия докторы (PhD)  дәрежесін іздену үшін ұсынылған Джумашева Камшат Абиловнаның «Қалалық сарқынды сулардың артық тұнбасы жүктемесін қоршаған ортаға төмендетуді экологиялық бағалау» тақырыбындағы диссертациясы қорғалады.

Диссертациялық жұмыс Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті «Инжиниринг» факультетінің «Экология және геология» кафедрасында орындалған.

Қорғау тілі – орысша.

Ресми рецензенттер:

1. Мадибеков Азамат Сансызбаевич – “География және су қауіпсіздігі институты” акционерлік қоғамының зертхана басшысы, PhD.
  2. Абдимуталип Нурлыбек Абдимуталипулы – PhD, жаратылыстану факультетінің қауымдастырылған профессоры, Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті.

Ғылыми кеңесшілері:

1. Сырлыбекқызы Самал – PhD, Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті, «Экология и геология» кафедрасының профессор м.а.
  2. Turgut Tüzün Onay – PhD, профессор, Богазичи университетінің (Bogazici University) экологиялық ғылымдар институтының деканы, Түркия.

Диссертациялық кеңестің тұрақты мүшелерінің құрамы:

1. Серикбаева Ақмарал Кабылбековна, Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті, т.ғ.к., «Экология және геология» кафедрасының профессоры – төраға;
  2. Махамбетов Мурат Жаракович – PhD, Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университетінің қауымдастырылған профессоры – төраға орынбасары.

3.Сырлыбекқызы Самал, Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті, PhD, «Экология және геология» кафедрасының профессор м.а. – ғылыми хатшы.

4.Абдибаттаева Марал Мауленовна, Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті, т.ғ.д., қауымдастырылған профессор – диссертациялық кеңес мүшесі.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелерінің құрамы:

1. Заядан Болатхан Қазыханұлы – биология ғылымдарының докторы, «Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамының биология және биотехнология факультетінің профессоры.
  2. Кенжалиева Гульмира Дуйсенбаевна – техника ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті;
  3. Насибулина Ботагоз Мурасовна – биология ғылымдарының докторы, «Экология, табиғатты пайдалану, жерге орналастыру және тіршілік қауіпсіздігі» кафедрасының профессоры, «В.Н. Татищев атындағы Астрахан мемлекеттік университеті» Жоғары білім берудің федералды мемлекеттік бюджеттік білім беру мекемесі, Ресей.

Диссертациялық жұмысты қорғау 2024 жылдың 27 қыркүйек күні сағат 14.00-де Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті жанындағы диссертациялық кеңесінде келесі мекенжайда өтеді: 130000, Ақтау қаласы, 32 шағын аудан, бас ғимарат, 7 қабат, Шерқала Холл, Zoom платформасында өтеді.

Конференцияға сілтеме:

Конференция идентификаторы: 864 4031 6048

Кіру коды: 995951

Аннотация kz
Аннотация ru
Аннотация en
диссертация Джумашева К.А.
Ғылыми еңбектер тізімі Джумашева К.А.
Отандық кеңесшінің пікір
Шетелдік кеңесшінің пікірі