UTECA Әзірбайжан технологиялық университетінің (автоматтандыру, телекоммуникация және информатика факультетінде “Қазіргі әлемде киберқауіпсіздікті қамтамасыз ету” тақырыбында ғылыми семинары өткізіліп, оған Yessenov University «Computer engineering» білім беру бағдарламасының 3 курс студенттері қатысты.

Студенттік ғылыми семинарға Әзірбайжан технологиялық университетінің басшылығы қатысуымен өтіп, дәріскерлердің сөз сөйлегеннен кейін, студенттер маңызды сұрақтардын дәріскерлерге қойып, қатағаттанатындай жауаптарын алып, тақырып бойынша пікір алмасты. Онымен қоса, UTECA Әзірбайжан технологиялық университетінің басшылығы шетелдік студенттердің белсенділігін жоғары бағалады. Студенттерге сәттілік тілеп, үнемі зерттеулер жүргізуді және өз бетімен жұмыс істеуді ұсынды.

Семинар соңында қатысушыларға сертификаттар табысталды. Сонымен қатар, Yessenov University «Computer engineering» БББ оқыйтын студенттеріне Әзірбайжан тарихы бойынша кітап сыйға тартылды.