2 желтоқсан күні “Қаражанбасмұнай” АҚ мен Yessenov University арасында өзара ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойылды.

Осы Меморандумға қол қою Yessenov University мен Yessenov College студенттерін бес тар бағытты және талап етілетін жұмыс мамандықтары бойынша “Қаражанбасмұнай” АҚ базасында практикаға бағытталған оқыту бойынша пилоттық жобаны іске қосуды көздейді.

Студенттер үшін теория мен практиканың мұндай үйлесімі жоғары біліктілік пен сәтті жұмысқа орналасуға кепілдік береді, өйткені олар өндірістік процеске кәсіпорын қызметкері ретінде кіреді, ол функционалдық міндеттеріне сәйкес бөлінген ресурстарды басқарады, лауазымдық жауапкершілік алады және кәсіби дағдыларды игереді.