Хадиева Әлбина Сағынғалиқызы

Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті  жанындағы диссертациялық кеңесінде  8D07210 (6D0700800)  – «Мұнайгаз ісі» білім беру бағдарламасы бойынша философия докторы (PhD)  дәрежесін іздену үшін ұсынылған Хадиева Әлбина Сағынғалиқызының «Жоғары тұтқырлы мұнай кеніштерінде физика-химиялық әсер ету технологиясының тиімділігін арттыру» тақырыбындағы диссертациясы қорғалады.

Диссертациялық жұмыс Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті «Инжиниринг» факультетінің «Мұнайхимиялық инжиниринг» кафедрасында орындалған.

Қорғау тілі – қазақша.

Диссертация диссертациялық жұмыс түрінде ұсынылған.

Ресми рецензенттер:

1. Алишева Жанат Нуркуатовна – PhD докторы, Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті «Физикалық химия, катализ және мұнай химиясы» кафедрасының қауымдастырылған профессоры м.а.
  2. Иманбаев Ержан Иманбайұлы – PhD докторы, ШЖҚ РМК «Жану проблемалары институты» қауымдастырылған профессоры (доцент).

Ғылыми кеңесшілер:

1. Сабырбаева Гульжан Саналбаевна – Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті, техника ғылымдарының кандидаты, «Мұнай-химиялық инжиниринг» кафедрасының қауымдастырылған профессор м.а.
  2. Джалалов Гариб Исакович – Әзірбайжан Ұлттық Ғылым Академиясы корроспондент мүшесі, т.ғ.д., профессор, Әзірбайжан Ұлттық Ғылым Академиясы «Мұнай және газ институты», “Қабат жүйелерінің гидрогазодинамикасы” зертханасының меңгерушісі.

Диссертациялық кеңестің тұрақты мүшелерінің құрамы:

1) Ратов Боранбай Товбасарович – техника ғылымдарының докторы, профессор, Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті «Геофизика және сейсмология» кафедрасының меңгерушісі, – төраға;

2)  Қожахмет Қосарбай Әбдірахманович – Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті, геология-минералогия ғылымдарының кандидаты., «Экология және геология» кафедрасының қауымдастырылған профессоры – төраға орынбасары;

3)  Гусманова Айгуль Гайнуллаевна – Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті, т.ғ.к., «Мұнай-химиялық инжиниринг» кафедрасының профессор м.а.;

4)  Баямирова Рысколь Умаровна – Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті, техника ғылымдарының кандидаты, «Мұнай-химиялық инжиниринг» кафедрасының қауымдастырылған профессор м.а. – ғылыми хатшы.

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелерінің құрамы:

1. Портнов Василий Сергеевич – техника ғылымдарының докторы, профессор, Әбілқас Сағынов атындағы «Қарағанды Техникалық Университеті» профессоры.
  2. Ысқақ Ардақ Серғазықызы – PhD докторы, Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық зерттеу техникалық университеті КЕАҚ, «Мұнай инженериясы» кафедрасы.
  3. Гусейнова Наида Исметкызы – техника ғылымдарының кандидаты, SOCAR НИПИ “Мұнай және газ”, (Баку қ-сы, Азербайджан).

Диссертациялық жұмысты қорғау  2024 жылдың 4 қазан күні   сағат 13.00-де Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті жанындағы диссертациялық кеңесінде келесі мекенжайда өтеді: 130000, Ақтау қаласы, 32 шағын аудан, бас ғимарат, 7 қабат, Шерқала Холл, Zoom платформасында өтеді.

Конференцияға сілтеме:

Конференция идентификаторы: 849 6714 3807

Кіру коды: 301915

Аннотация kz
Аннотация ru
Аннотация en
Диссертация Хадиева Ә.С.
Докторант туралы мәлімет
Ғылыми мақалалар тізімі
Отандық кеңесшінің пікір
Шетелдік кеңесшінің пікірі
Этикалық комиссияның қорытындысы