Зерттеу тобы

Бас ғылыми қызметкер: Жумашев Қалқаман, т.ғ. д., химия-металлургия институты.Ж. Әбішева, зертхана меңгерушісі.

Аға ғылыми қызметкер: Бердіқұлова Феруза Асанқызы, техника ғылымдарының кандидаты. "ҚР Минералдық шикізатты кешенді өңдеу Ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК, ҒЗТКЖ бөлімінің басшысы.

Аға ғылыми қызметкер: Бусурманова Ақкенже Чанчаровна, химия ғылымдарының кандидаты, доцент. Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті, доцент.

Аға ғылыми қызметкер: Ақкенжеева Анар Шынабайқызы, техника ғылымдарының кандидаты, доцент. Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті.

Аға ғылыми қызметкер: ТАЙЖАНОВА Лайлим Сәбитайқызы, экология мамандығы бойынша PhD докторы, Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті.

Кіші ғылыми қызметкер: Алтыбаева Жансауле Қадырғалиқызы, экология магистрі, докторант. Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті.

Кіші ғылыми қызметкер: Мәулешев Арман Ахметжанұлы, "ҚазАзот" АҚ Бас директоры.

Аға ғылыми қызметкер: боранбаева Асия Нұрлыбайқызы PhD доктор, Ш. Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті.

Кіші ғылыми қызметкер: Кенбаев Түгелбай Солтанмұратұлы, "ҚазАзот" АҚ ҒЗТКЖ тобының жетекші инженері.

Кіші ғылыми қызметкер: Саменова Элья Альменовна, "ҚазАзот" АҚ өндіріс басқармасының ұйымдастыру жөніндегі бас маманы.