Тоғызқұмалақ ойындарының жеңімпаздары

Тоғызқұмалақтан ҚР ЖОО студенттері арасындағы XII жазғы Универсиада ойындары аяқталды.

Жарысқа 15 ұлдар командасы, 12 қыздар командасы қатысты.

Ұлдар командасы бойынша:

I орын – Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті;
II орын – Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті;
III орын – Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университеті.

Қыздар командасы бойынша:

I орын – Л.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті;
II орын – Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті;
III орын – Ә.Марғұлан атындағыПавлодар педагогикалық университеті.

Жеке ойын қорытындылары бойынша:

Ұлдар (І тақта)

I орын – Дамир Ахметов (Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университеті);
II орын – Ельдар Дакен (Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті);
III орын – Әсет Қайыржанов (М.Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті), Диас Жанбау (Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті).

Ұлдар (ІІ тақта)

I орын – Алмас Тілегенов (Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті);
II орын – Ерасыл Пернебаев (Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті);
III орын – Ырыскелді Кенжебек (Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университеті), Әбілмансұр Нұрғазин (Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті).

Ұлдар (ІІІ тақта)

I орын – Дастан Әбдіханұлы (Қ.Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті);
II орын – Жұмагелді Тұрақбай (Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеті);
III орын – Сәбит Беркінбаев (Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті), Еділ Жақияев (Л.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті).

Қыздар (І тақта)

I орын – Жансая Смайлова (Л.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті);
II орын – Аружан Салман (Қ.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті);
III орын – Жамиля Баилдяшева (Ә.Марғұлан атындағы Павлодар педагогикалық университеті), Баян Серікқызы (Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті).

Қыздар (ІІ тақта)

I орын – Құндыз Есіркеп (Л.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті);
II орын – Аружан Абдыханова (Ә.Марғұлан атындағы Павлодар педагогикалық университеті);
III орын – Ақерке Тұрсынәлі (Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті), Зухра Сайдулла (Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті).

Қыздар (ІІІ тақта)

I орын – Меруерт Хуатқызы (Қазақ спорт және туризм академиясы);
II орын – Дильназ Ерниязова (М.Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті);
III орын – Аружан Қуатова (Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті), Айдана Сауытбек (Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті).