Erasmus+ бағдарламасының ақпараттық күні

Yessenov University-де Халықаралық Erasmus+ бағдарламасының ақпараттық күні өтті.

Бұл іс-шарада Erasmus+ бағдарламасының негізгі іс-әрекеттері мен кезеңдері, сондай-ақ бағдарламаға қатысуға өтінім беру қалай жүргізіледі және осы бағдарламаны ұсынатын мүмкіндіктер көрсетілді.
Сонымен қатар, университеттегі осы бағдарлама аясындағы жүзеге асырылып жатқан KUTEL және UXisip жобалары туралы және тәжірибелермен бөлісті. Университеттің стратегиялық жоспарлау бойынша вице-ректор Dababrata Chowdhury бағдарламаның мүмкіншіліктері туралы ақпарат беріп, тәжірибесімен бөлісті.

Университеттегі осы бағдарлама аясындағы жүзеге асырылып жатқан KUTEL және UXisip жобалары туралы және тәжірибелермен бөлісті.

Келесі нені оқу керек: