24 қаңтар күні Yessenov University-дің «Қазақстан халқы Ассамблеясы» кафедрасының ұйымдастыруымен, «Қоғамға қызмет ету» жобасы: қазіргі жағдайы және даму келешегі» атты дөңгелек үстел өтті

24 қаңтар күні Yessenov University-дің «Қазақстан халқы Ассамблеясы» кафедрасының ұйымдастыруымен, Маңғыстау облысының мемлекеттік мекемелері мен үкіметтік емес ұйымдарының өкілдерінің қатысуымен «Қоғамға қызмет ету» жобасы: қазіргі жағдайы және даму келешегі» атты дөңгелек үстел өтті.
Іс-шара «Қоғамға қызмет ету» жобасының қазіргі жағдайы мен одан әрі дамуы туралы сындарлы және ашық сұхбатты қамтамасыз ету мақсатында ұйымдастырылды.
Дөңгелек үстел соңында қатысушылар Волонтерлер жылы бірлескен іс-шаралардың дамуына жаңа серпін беріп, Қазақстан халқының игілігі үшін жаңа ауқымды жобаларды жүзеге асырудың бастауы болады деген сенім білдірді.

Келесі нені оқу керек: