Маңғыстау облысының дамуына өз үлесін қосып келе жатқан өңір жастарымен кездесу

28 қаңтар күні Yessenov University-де Маңғыстау облысының дамуына өз үлесін қосып келе жатқан өңір жастарымен кездесу өтті.

Жиынға қоғамдық кеңес мүшесі Сүгірбай Аят Исатайұлы, қоғамдық коммуникация орталығы басшысының орынбасары, тележурналист Әсем Сартбаева, Маңғыстау облысы ішкі саясат басқармасының Жастармен жұмыс бөлімінің басшысы Боранғұл Мақсат және университеттің ғылыми қызметкері Бақтыбай Жайлау қатысты.
Кездесу барысында жастардың белсенді өмірі, мақсаттарға қол жеткізу және дұрыс мамандық таңдау тақырыптары қозғалды. Еріктілік және өзара көмек мәселелеріне ерекше көңіл бөлініп, «Қоғамға қызмет ету» орталығымен бірлескен жобаларды жүзеге асыру бойынша ұсыныстар айтылды.

Келесі нені оқу керек: