«Теңіз техникасы және технологиясы» бағыты бойынша РОӘК

Yessenov University-де «Теңіз техникасы және технологиясы» бағыты бойынша Республикалық оқу-әдістемелік кеңестің кеңейтілген отырысы өтті.

Тасымалдаушы компаниялар, порттар мен фирмалар қауымдастығының өкілдері Республикалық оқу-әдістемелік кеңес жобаларын басқару тобына өрлендіру мәселелерін талқылауға арналған алаңда кездесті. Сонымен қатар, отырыс барысында теңіз персоналын оқытуға, және Ресейдің кеме қатынасы тіркелімінде куәліктендіру мәселелерін шешуге байланысты сұрақтар көтерілді.

Келесі нені оқу керек: