ҚР Білім және ғылым вице-министрінің іс-сапары

Yessenov University-ге жұмыс сапарымен ҚР Білім және ғылым вице-министрі Шолпан Таңатқызы Каринова келді.

Іс-сапар аясында жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру кадрларын даярлау мәселелері талқыланды. Шолпан Таңатқызы Теңіз Академиясының жұмысымен, Caspian Entrepreneurship Center, Yessenov Language Center, Coworking zone, Service Learning жобасы, университет, кинозал, оқу телестудиясы және мониторинг орталығымен танысты.

Келесі нені оқу керек: