Университет – ой-пікірлер аймағы

7 қараша күні Yessenov University-де белгілі қазақстандық және шетелдік спикерлердің қатысуымен "Университет — ой-пікірлер аймағы" атты халықаралық форумының ашылуы өтті.

7 қараша күні Yessenov University-де белгілі қазақстандық және шетелдік спикерлердің қатысуымен “Университет — ой-пікірлер аймағы” атты халықаралық форумының ашылуы өтті.
Форум аясында «Yessenov University үздік стартап жобасы» байқауы, панельді және сараптамалық сессиялар, мастер-класстар және кейстер өтті.
Форум педагогтарды, кәсіпкерлерді, жоғары және қосымша білім беру ұйымдарының басшыларын, сарапшыларды, жергілікті мемлекеттік құрылымдардың өкілдерін біріктірді.
Форумға Алихан Байменов, Күләш Шамшидинова, Нұрбек Саясат, Нұрлан Қиясов, Арын Орсариев, Гүлмира Курганбаева, Юрий Пименов, Алмагүл Қанағатова, Аида Сагинтаева, Paul Jr Joseph Chester сияқты танымал Қазақстандық және халықаралық спикерлер қатысты.
«Университет – ой-пікірлер аймағы» атты халықаралық форумы санды болашақ мамандарын даярлау саласында тәжірибе және инновациялық шешімдерімен алмасу үшін диалог алаңы болып табылды.

Келесі нені оқу керек: