YESSENOV UNIVERSITY БАЗАСЫНДА «МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТ МЕКТЕБІ» АШЫЛДЫ

Yessenov University мен ҚР мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті арасындағы ынтымақтастық пен іскерлік байланыс орнатылуына байланысты университет базасында «Мемлекеттік қызмет мектебі» ашылды.

Аталған мектептің мақсаты – мемлекеттік қызметте жұмыс істеуге жоғары білікті, талантты, белсенді жастарды мемлекеттік қызметке тарту, студенттерді мемлекеттік қызметке алдын ала бейімдеу болып табылады.

Мектептің іс-шаралар жоспарына сәйкес 13 желтоқсан күні департаменттің өкілдері мен «Бизнес және құқық» факультетінің 4-курс білім алушылары арасында кездесу өтті.

Іс-шара барысында мемлекеттік қызмет басқармасының басшысы Е.К.Жұмабай «Мемлекеттік қызмет мектебінің» кезекті айналымына шақырып,  студенттерге көрсетілген мүмкіндіктермен таныстырды.