Корея Республикасының Елшілігінің өкілдерімен кездесу

9 желтоқсан күні Yessenov University басшылығы Корея Республикасының Қазақстан Республикасындағы Елшісінің орынбасары Хан Манчунь мырзамен және Қазақстандағы Корея Елшілігінің әкімшілік бөлімінің қызметкері Так Хён Джунмен кездесу өтті. Кездесуге қосымша корей этномәдени бірлестігінің төрағасы Раиса Ивановна және төраға орынбасары Цон Валерий Яковлевич қатысты.
Кездесу барысында IT-мамандықтары бойынша қос дипломды білім беру бағдарламасын жүзеге асыру, шетелдік профессорларды тарту арқылы Корея Республикасының университеттерімен ынтымақтастықты нығайту және дамыту мүмкіндіктерін талқылады.
Кездесу соңында Корея Республикасының Қазақстан Республикасындағы Елшісінің орынбасары Хан Маньчун мырза студенттермен кездесіп, дәріс оқыды. Одан әрі, қонақтар Теңіз академиясының оқу-жаттықтыру орталығымен танысты.

Келесі нені оқу керек: