Каспийский центр предпринимательства Есенов университета @yu_startup …

Каспий кәсіпкерлік орталығы Есенов университеті@yu_startup және “Луара” қоғамдық қоры бүгін ” Азаматтық бастамаларды қолдау орталығы “КЕАҚ және Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің мемлекеттік гранты шеңберінде Startup жобаларының питчингін өткізді.

Мақсаты-мүгедектігі бар жастардың дамуы мен жұмыспен қамтылуына жәрдемдесу.

👍 Байқаудың белсенді жартылай финалистері өз жобаларын ұсынды:

1. Жулькеева Амина Аманкосовна (Ақтау технологиялық сервис колледжі @atkskz, 3 курс, “Тігінші” мамандығы, тәлімгер Нсанбаева Жанна Кеңесқызы )
  2. Амангелді Айдана Азаматқызы, Жанет Нұрмұхан Төреғалиұлы (Жаңаөзен қ. Маңғыстау индустриялық-техникалық колледжі, “Ақпараттық жүйелер” мамандығы бойынша 2 және 3 курс, тәлімгер Калимова Жаннұр Бейбітқызы)
  3. Қуатбай Әйтекұлы Нсанов, Нұрлан Асқарұлы Отарбаев, Азамат Әбубәкірұлы Тілекешов, Назгүл   Жақсылықұлы Ысқақова (Ақтау қ. “Мейірбике” медициналық колледжі, @meirbike.kz 1 курс, “массаж дело” мамандығы, тәлімгер Каюмова Дана Камильевна @dana_aesthetica_aktau )
  4. Елубай Эльмира Ерболатқызы (Жаңаөзен қ., “Айша Э.” ЖШС, “Тігінші” мамандығы бойынша курс, тәлімгер Сүйеубаева Дариха Түрікменбайқызы)
  5. Әбсадық Еркінбек (Есенов университеті, 1 курс, “Менеджмент” мамандығы, тәлімгер Қосымбаева Шынар Исабекқызы )

Комп техникалық қазылар алқасы “Әзірбайжан орталығы” қоғамдық қорының директоры Ilkin Orujov, Yessenov University “Бизнес және құқық “факультетінің” Экономика ” кафедрасының меңгерушісі Айгүл Естурлиева, Маңғыстау облысы Білім басқармасының оқу-әдістемелік орталығының техникалық және кәсіптік білім беру бөлімінің әдіскері

Зинаида Анесовна Епенова қатысушылардың дайындығын жоғары бағалады және оларға стартап-жобаларын өмірде сақтауды тіледі.

Питчинг соңында барлық қатысушыларға қазылар алқасы, тәлімгерлер, тәлімгер-тәлімгерлер Бибігүл Есбергенова және Есенов университеті факультетінің бизнес және құқық “Экономика” кафедрасының Индира Тәжиеваға қатысқаны үшін сертификаттар мен алғыс хаттар табыс етілді.

Байқау нәтижелері Instagram парақшасында @Fond_luara_aktau және @yu_startup жарияланады