“Білім берудегі нейро-менеджмент” ПОҚ-қа арналған курс

2023 жылғы 15-22 мамыр аралығында Үздіксіз білім беру институты Әкімшілік басқарма қызметкерлері мен университеттің профессор-оқытушылар құрамы үшін «Білім берудегі Нейро-менеджмент» тақырыбында біліктілікті арттыру курсын ұйымдастырды. Бұл курстың спикері Үндістанның Бхубанешвар қаласынан келген шетелдік ғалым, Нейроэкономикалық және кәсіпкерлік зерттеулер институтының басшысы профессор Jyotirmaya Satpathy болды.

Тренингке offline форматында 30-дан астам тыңдаушы қатысты. Жоғары білікті жаттықтырушы ми жұмысының ғылыми эксперименттері, әртүрлі мамандықтағы адамдардың, тіпті студенттер мен спортшылардың кардиограммалары туралы айтты. Нейро-менеджмент саласындағы бай ақпараты бар жаттықтырушының презентациялары талданып, ЖОО-ның профессорлық-оқытушылық құрамына егжей-тегжейлі айтылды. Ғылыми тәжірибелерімен бөлісе отырып, профессор тыңдаушылармен эксперименттер жүргізді.

Курс жоғары деңгейде өтті. Тыңдаушылар оқытудың сапасына толық қанағаттанып, курсқа қуана қатысты. Курс соңында қатысушыларға сертификаттар табысталды.