Білім беру бағдарламаларын әзірлеу және оларды жаңа контексте іске асыру

1-2 сәуір күндері білім беру бағдарламаларын жаңа контексте әзірлеу және “зерттеулерге негізделген оқыту” парадигмасын игеру бойынша академиялық қызметкерлердің құзыреттерін кеңейту мақсатында YU-да “Білім беру бағдарламаларын әзірлеу және оларды жаңа контексте іске асыру” өңірлік семинары өтті.

Семинардың спикерлері-Astana IT University бірінші проректоры, э.ғ. д., профессор, Қазақстандағы жоғары білімді реформалау бойынша ұлттық сарапшылар командасының (ЭРВО ҰК) Бақылау кеңесінің төрағасы Серік Өмірбаев және Astana IT University ректоры, т. ғ. д., Қазақстандағы жоғары білімді реформалау бойынша ұлттық сарапшылар командасының (ЭРВО ҰК) мүшесі Ахмед-Заки Дархан Жұмақанұлы болды.

Семинар барысында білім беру бағдарламаларының кезеңдерін, принциптері мен құрылымын анықтаудың, білім беру бағдарламаларында оқыту нәтижелерін сипаттау дағдыларын игерудің, “зерттеуге негізделген оқыту” парадигмасына көшуді негіздеудің, тұлғаның құзыреттілігін бағалауда интегралдық GPA-ны қараудың өзекті мәселелері қаралды.