«Абай мұрасы және қазіргі өркениет» атты Абай күндерін өткізудің ашылу салтанаты.

Yessenov University-де қазақ халқының ұлы ақыны, ағартушысы,ойшылы, саясаткер, жазба әдебиеттің негізін қалаушы ұлы Абай Құнанбайұлының туғанына 175 жылдығына арналған «Абай мұрасы және қазіргі өркениет» атты Абай күндерін өткізудің ашылу салтанаты болды.

Yessenov University-де қазақ халқының ұлы ақыны, ағартушысы,ойшылы, саясаткер, жазба әдебиеттің негізін қалаушы ұлы Абай Құнанбайұлының туғанына  175 жылдығына арналған «Абай мұрасы және қазіргі өркениет» атты Абай күндерін өткізудің ашылу салтанаты болды.
«Қазақ филологиясы» кафедрасының меңгерушісі, ф.ғ.к., доцент  А.Н.Отарова кіріспе сөзінде ұлы тұлғаның рухани, даналық мұрасының мәңгіліктігін, философиясының мәні болып табылатын толық адам ілімінің жастардың адами жоғары қасиеттерді қалыптастырып, білімге, ғылымға ұмтылудың қазіргі жаһандану жағдайында аса қажеттілігіне жан-жақты тоқталды.
Ашылу салтанатында одан әрі мамандықтың өнерлі студенттердің орындауында ұлы Абай поэзиясынан, қарасөздерінен үзінділер оқылып, әндері шырқалды.

Келесі нені оқу керек: