28 қазан күні Yessenov University-де «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы стандарты жəне этика ережелерін түсіндіру» тақырыбында онлайн-семинар өтті.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы стандартты нақтылаудың мақсаты — сыбайлас жемқорлықтың алдын алу, құқықтық сауаттылықты арттыру жəне
«Yessenov University» қызметіндегі сыбайлас жемқорлық көріністеріне төзбеушілік.

Семинарға Қаныбеков С.М. – ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті бастығының бірінші орынбасары, Медетов Р.М. – ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің серіктестік департаментінің директоры, Аллаберген Қонарбаев ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі жанындағы ағарту штабының жетекшісі, Талаева Т.Ж. республикалық арнайы мониторинг тобының мүшесі, Усипбаев Д. М. «Маңғыстау – адалдық алаңы» жобалық кеңесінің жетекшісі.

Негізгі ұсыныстар сыбайлас жемқорлыққа қарсы мониторинг жүргізу, сондай-ақ ақпараттық қызметке назар аудару болды.