22 сәуір күні Yessenov University «Бизнес және құқық» факультетінің ұйымдастыруымен студент жастардың бизнес қабілеттілігін арттыруға бағытталған «Training for business» онлайн семинары өтті.

Семинарға факультет декандары, кафедра меңгерушілері мен профессорлық оқытушы құрам және  студенттер, қызығушылық танытқан басқа да қалалардағы әріптестер қатысты.

Онлайн семинардың спикерлері: Шахина Жанар Нуржанқызы – QazTech Ventures» АҚ,  Инновациялық сервистерді дамыту департаментінің директоры, Нұр-Сұлтан қаласы, Айтжанова Аққу Турашқызы – Маңғыстау облысының «Атамекен» өңірлік кәссіпкерлер палатасы, Қосмағанбетова Гулжазира Нагметқызы – «Каспий кәсіпкерлік орталығы» координаторы, Ғылым және кәсіпкерлік бөлімі маманы.

Студенттер тарапынан көптеген сұрақтар қойылып, қызығушылық танытылды. Барлық сұрақтарға спикерлер толыққанды жауаптар берді.