2022 жылдың 12 мамырында Yessenov University-де Huawei IT Academy-нің салтанатты ашылуы өтті

2022 жылдың 12 мамырында Есенов университетінде Huawei IT-академиясының салтанатты ашылуы өтті.

Huawei ICT Academy-мен бірлескен жоба – бұл, табысты ынтымақтастықтың нәтижесі Есенов Университеті және Huawei Co., Ltd технологиясы.

Huawei ICT Academy біздің студенттерге IT саласында, желілік технологиялар және телекоммуникация ең жоғары білікті мамандардың бірі болуына мүмкіндік береді.

Теориялық және практикалық білім студенттерге жаңа идеялар мен инновациялық стартаптарды жүзеге асыруға көмектеседі.  ICT Academy курстары студенттерге HCIA “Маршруттау және коммутация”, HCIA “Datacom” бағыттары бойынша сертификаттау емтиханын тегін тапсыруға мүмкіндік береді.