20 қазан 2021жылы Yessenov University «Компьютерлік ғылымдар» кафедрасының 500-ден аса IT мамандығы бойынша білім алушыларының Google трансұлттық корпорациясында Sowftware engineer қызметін атқаратын Аман Өтемұратовпен кездесуі өтті.

Кездесу «IT маманы: сұранысқа ие болу» тақырыбында өрбіді. Нәтижесінде, білім алушылардың Google-де жұмыс атқаратын қандасымыздан қандай программалау тілін, компаниялармен сұхбаттасуға дайындық, сонымен қатар, 1-курстан бастап, магистратура, PhD бағдарламалары бойынша Google-де тәжірибеден өтуге болатындығын білді.