Каспий кәсіпкерлік орталығы (ККО)

Біз не жасаймыз

Кәсіпкерлер әрқашан жаңа өнімдерді шығару, жаңа нарықтарға шығу, жаңа кәсіпорындар салу арқылы өңірлік экономикаға өз үлесін қосады, сондықтан кәсіпкерлік қоғамға, экономикаға үлкен өзгерістер әкеледі. Басқаша айтқанда, табысқа жету үшін мақсатқа бағытталған оқытуды және «ноу-хау»-ды  қолдауды талап етеді.

Мақсаты:

Yessenov University артықшылығы – Маңғыстау облысы бойынша кәсіпкерлер жеке дағдыларын дамытуға, жеке және қоғамдық кәсіпкерлігін бастауға қолайлы бизнес-ортасы бар орын болып табылады. Орталықтың мақсаты – жергілікті және ауылдық кәсіпкерлердің әр түрлі бизнес салаларында құқықтарын арттыра отырып,  кәсіпкерлікті бөлуді және біріктіруді еңсеруіне қолдау көрсету.

Пайымы:

1. Маңғыстау облысындағы өмір сүру деңгейін жақсартады;
  2. Бұл Орталық ұлттық маңызы бар және жас кәсіпкерлердің ағымдағы және болашақ ұрпақтарына айтарлықтай оң әсерін тигізеді.
  3. Yessenov University бүкіл аймақ үшін Каспий Кәсіпкерлік орталығы бастамасы арқылы ұлттық мүдделерге қызмет ету үшін «ноу-хау» енгізу қолдайды.

Міндеті:

1. Біздің миссиямыз кәсіпкерлер үшін қауіпсіз бизнес-идеяны және бизнес-жоспарды дамыту, қорғау және қамтамасыз ету болып табылады.
  2. Мақсатқа бағытталған білім беру және алдын-алу технологиясы арқылы хабардар болу үшін қазіргі уақытта қызмет ететін бизнесті жетілдіруге тырысамыз.
  3. Біз жаңа өнімдер арттыру өндіретін, жаңа нарыққа шығатын және жаңа бизнес-идеяларды құру мен жаңа электрондық бизнес жүргізетін әлеуметтік жобалар мен бағдарламаларды дамытатын боламыз.

ККО құндылықтары

Зияткерлік – Орталық аймақтың интеллектуалды капиталының дамуына үлес қосады. Жеке кәсіпкерлер өз кәсібін бастауға көмектесетін шығармашылық және инновациялар арқылы дағдылары ары қарай кеңейе түседі, сондықтан орталық қатысушылары тренерлер идеясы арқылы өз идеясын жасауға мүмкіндік алады.

Әлеуметтік – ККО кәсіпкерлер арасында жаңа кәсіпкерлер мен тренерлер арасында, сондай-ақ жаттықтырушылар, кәсіпкерлер және кейбір қызмет көрсетушілер арасында жаңа қоғамдық жүйе жасайды.

Жеке тұлғалық – орталық жеке кәсіпкерлерге, тренерлерге, рекрутерлерге және жабдықтаушыларға жаңа дағдыларды дамытуға көмектеседі.

Біз кімбіз?

Орталық құрамы бизнесте және басқаруда 10 жылдан астам жұмыс тәжірибесі бар тәжірибелі кәсіпкерлер мен қызметкерлерден тұрады. Жекелеген консультациялардан топтық тренингтерге дейін біздің команда сізге және сіздің бизнесіңіздің идеядан бастап кәсіпті бастауға дейінгі қадамға жету үшін қажетті дағдыларды иеленеді.

Ауылдық инновация дегеніміз не?

Шағын және орта кәсіпорындар ауыл шаруашылығы экономикасын  дамытады және осы өңірдегі халықтың өсуіне ықпал етеді. Ауыл кәсіпкерлері мен инноваторлары біздің жастарымыздың ауылда тұрып жұмыс жасауына мүмкіндік жасайды.

Біздің іс-шаралар:

1. Жастарды марапаттау (14 жастан 20 жасқа дейінгі жас кәсіпкерлерді қолдауға бағытталған жоба).

Өтінімдерді қабылдаудың соңғы мерзімі – 25 қазан 2018 жыл

Жалпы презентация: 10 желтоқсан, 2018 жылғы (өз мектебі мен колледжі)

Жартылай финал: 26 ​​қаңтар, 2019 жыл (Yessenov University)

Финал: 17 наурыз, 2019 жыл

1. «Мотивациялық стартап» диалогтік тренинг, 19 қазан университет студенттеріне
  2. Каспий өңірі кәсіпкерлерінің семинары, 20-21 желтоқсан, 2018 жыл
  3. Әйелдер мен жас кәсіпкерлер үшін ақпараттық коммуникациялық технология бойынша тренинг 27 желтоқсан, 2018 жылғы
  4. Семинар по предпринимательству 19 қазан, 2018 жыл
  5. СEC 24 беттен тұратын журнал Саммитке арналған (біз жергілікті бизнестерді жарнамалауға және демеушілікке шақырамыз)
  6. Каспийдегі халықаралық кәсіпкерлік саммиті 17 және 18 наурызда, 2019 жыл.

Бізбен байланыс үшін:

Yessenov University, CEC орталығы,