YESSENOV ARÝY MEN SULTANY — 2020

5 наурыз күні Yessenov University студенттері арасында «YESSENOV ARÝY MEN SULTANY — 2020» байқауы өтті.

Іс-шарада 7 қыз және 7 жігіт өздерінің таланттары мен зияткерлік қабілеттерін көрсетті.
Қазылар алқасының бағалау қорытындысы бойынша:
YESSENOV ARÝY болып ҚАРЛЫҒАШ КУМУСБАЕВА атанды.
YESSENOV SULTANY болып МАҒЖАН ЖУМАБАЙ жарияланды.

Байқауымыздың кастингі осыдан 1 ай бұрын өткізілген болатын. Кастингке 170-тен астам студент өтініш білдіріп, соның ішінен 7 ару мен 7 сұлтан іріктеліп алынды.

Қазылар алқасының бағалау қорытындысы бойынша:
YESSENOV ARÝY болып ҚАРЛЫҒАШ КУМУСБАЕВА атанды.
YESSENOV SULTANY болып МАҒЖАН ЖУМАБАЙ жарияланды.
1 ай бойына байқау қатысушылары кәсіби мамандармен жұмыс жасап, тәжірибе жинақтады. Қыз балалар дәстүрді дәріптей отыра қолөнермен айналысып, қайнаған ауыл шаруашылығымен танысып, сонымен қатар бет әрлеуден мастер-классқа қатысты. Ал жігіттер атқа мініп, бокстан сынға түсті. Онымен қоса қатысушыларымыз қайырымдылық шараларын ұйымдастырып, бір отбасыға көмек қолын созды.

Келесі нені оқу керек: