Ғылыми жаңалықтар және хабарландырулар

05.16.00  – Металлургия мамандығы бойынша профессор ғылыми атағын ізденуші «Экология және химиялық инжиниринг» кафедрасының меңгерушісі – СЕРІКБАЕВА Ақмарал Қабылбекқызының анықтамасы мен жарияланымдар тізімі.

10.01.00 – Әдебиеттану мамандығы бойынша профессор ғылыми атағын ізденуші «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының оқытушысы –ҚОБЛАНОВ Жоламан Таубайұлының анықтамасы мен жарияланымдар тізімі.
10.01.00 – Әдебиеттану мамандығы бойынша профессор ғылыми атағын ізденуші «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының оқытушысы –ҚАБЫЛОВ Әділет Дыбысұлыұлының анықтамасы мен жарияланымдар тізімі.
01.04.00 – Физика мамандығы бойынша профессор ғылыми атағын ізденуші «Физика және матматика» кафедрасының оқытушысы САДЫКОВ Нуруллах Магомед-Рамазановичтің анықтамасы мен жарияланымдар тізімі.