ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ

Ш.ЕСЕНОВ АТЫНДАҒЫ КАСПИЙ МЕМЛЕКЕТТІК ТЕХНОЛОГИЯЛАР ЖӘНЕ ИНЖИНИРИНГ УНИВЕРСИТЕТІ

АҚПАРАТТЫҚ ХАТ

Yessenov University Сіздерді «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Каспий өңірі: жаңа талаптар, жаңа мүмкіндіктер» тақырыбында халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға қатысуға шақырады.

Өтетін уақыты: 26 сәуір, 2019 жыл.

Өтетін орны: Ақтау қ., 32 шағын аудан, Yessenov University

Жұмыс тілдері: қазақ, орыс, ағылшын.

Негізгі мақсаты:  Каспий  маңы  мемлекеттерінің саяси-құқықтық, әлеуметтік-экономикалық және мәдени ынтымақтастық саласындағы маңызды мәселелерін талқылау мен талдау.

Конференция Каспий маңы  мемлекеттерінің қазіргі заманғы даму үрдістерін анықтауға бағытталған конструктивті диалог алаңы болады.

Конференция қатысушылары:  Қазақстан және алыс, жақын шетел  ЖОО – ның ғалымдары, ғылым қайраткерлері, бизнес-құрылымдардың өкілдері.

Конференция бағдарламасы:

26 сәуір

900 –1000     –    Yessenov University экскурсиясы

1000– 1300  – Конференцияның ашылуы. Пленарлық отырысы

1300– 1400  – Түскі үзіліс уақыты

1400– 1700 – «Каспий өңірі: жаңа талаптар, жаңа мүмкіндіктер»  халықаралық ғылыми-практикалық конференция  (секция бойынша)

1700– 1800 –  Қорытындылау. Конференцияның жабылуы.

27 сәуір

Маңғыстаудың тарихи жерлеріне экскурсия.

Конференция келесі бағыттар бойынша жұмыс жүргізеді:

Секция атауыХатшыe-mailКонтактілер
1Каспий аймағындағы әлеуметтік, экономикалық, экологиялық мәселелер (талаптар)Л.Н. Исаеваlyazzat_69_aktau@mail.ru

lyazzat.issayeva@yu.edu.kz

+7 7022968188
2Каспий кеңістігінде мәдени диалог: тарих, қазіргі заман және даму тенденцияларыА.И.Мамбетоваaltyn.mambetova@yu.edu.kz+7 701 4938149
3Каспий теңізінің құқықтық мәртебесі: әскери және саяси қауіпсіздікР. Г.Ережеповаyerezhepova.rimma@yu.edu.kz+7 7013142064

Конференцияға қатысуға өтінім

1Аты-Жөні баяндамашы (лар) (толық)
2Ғылыми дәрежесі, атағы
3Жұмыс орны, лауазымы
4Баяндама тақырыбы
5Секцияның нөмірі және атауы
6Қатысу түрі (күндізгі, сырттай))
7Пошталық мекен-жайы
8Байланыс телефоны, факс, e-mail
9Баяндама түрі: пленарлық, ауызша, стендтік
10Қажеттілік : жеке шақыру
                 Қолы Күні

ЖАРИЯЛАНАТЫН МАТЕРИАЛДЫ РӘСІМДЕУ ЕРЕЖЕСІ

Өтінімдер мен баяндамалар электрондық нысанда (электрондық пошта арқылы) doc немесе rtf кеңейтуімен екі файл түрінде ұсынылады. Өтінім берілген Файл ұйымның қысқартылған атауы бойынша және секцияның нөмірі көрсетілген бірінші автордың тегі бойынша (мысалы: № 1 секция., IGCE.doc; Ivanov.doc).

Жарияланатын материал: міндетті түрде УДК, Аннотация, кілт сөздер, мәтін Word 6 редакторында терілуі тиіс.0, Парақ форматы-А4, шрифт Times New Roman Cyr, әріптер өлшемі 12, өрістер барлық жағынан 2,5 см.

Баяндаманың атауы: бас әріптермен, орталықтанған; авторлары: тегі және аты – жөні (титулдары көрсетілмейді), ведомстволық тиістілігі көрсетілген ұйымның толық атауы-орталықтандырылған. Мәтін ені бойынша тураланады; интервал бір; абзацтық шығыңқы – 1,5 см.мәтін баяндама қалпынан бір бос жолдан бөлінген. ПОҚ үшін тезис көлемі– 2-4 бет, студенттер үшін – 1-2 бет.

Иллюстрациялар: суреттер, фотосуреттер және кестелер мәтінге енгізілуі тиіс. Суреттер мен фотосуреттерге қойылған қолдар олардың астында бір интервал өткізілгеннен кейін орналастырылады, көлемі 12 pt әдеттегі шрифтпен басылады, ортасында суреттер нөмірленеді (мысалы:3-сурет уақытпен жүйенің жай-күйінің өзгеруі). Кестелер Word редакторының құралдарымен басылады. Кестелердің атаулары кестенің үстінде орналасады, көлемі 12 pt әдеттегі шрифтпен басылады, ені бойынша туралау, кестелер нөмірленеді (мысалы:2 − кесте-үлгі параметрлерінің мәндері).

Формулалар: Microsoft Equation формулаларының редакторында орындалады (айнымалылар курсивтік сызба бар, өлшемдері: күнделікті – 12 pt, ірі индекс – 10 pt, ұсақ индекс – 7 pt, ірі таңба – 22 pt, ұсақ таңба – 12 pt), абзацтық шегініс – жоқ, туралау-беттің ортасында, қажет болған жағдайда формулалар оңға нөмірленеді. Белгілеулердің мағынасын ашу формуладан кейін орналастырылады, абзац шегінісі-жоқ.

Әдебиетке сілтемелерді төртбұрышты жақшада [1, 2] мәтіндегі дәйексөз ретінде көрсету керек.

Әдебиеттер тізімі мәтін соңында орналастырылады және бос жолмен бөлінеді. “Әдебиет” тақырыбынан кейін-жолды өткізу, тақырыбы орталықтанған, қалың қаріп – 12 pt. Әдебиеттер тізімінде авторлардың аты-жөні, жұмыстың атауы көрсетіледі. Монографиялар үшін қала, баспа, жыл, беттер саны; журнал мақалалары үшін – журнал атауы, жылы, том, нөмірі (шығарылымы), беттері; жинақтардағы мақалалар үшін – жинақтың атауы, қаласы, баспасы, жылы, беттері; электронды ақпарат көздері үшін – тиісті сайтқа сілтеме, 3-тен артық емес.

ЖАРИЯЛАНАТЫН МАТЕРИАЛДЫ РЕСІМДЕУ ЕРЕЖЕСІ

Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға мақаланы рәсімдеу үлгісі

«Каспий өңірі: жаңа талаптар, жаңа мүмкіндіктер»

УДК _____

КАСПИЙ ТЕҢІЗІНІҢ ҚҰҚЫҚТЫҚ МӘРТЕБЕСІ

Аты-жөні, студент (магистрант, докторант), ат. Ш. Есенова, Ақтау қ.

Ғылыми жетекшісі: аты-жөні Ш. Есенов, Ақтау қ.

мәтін

Әдебиет

Баяндамаларды электронды пошта арқылы тапсыру қажет (салынған файл). Ұйымдастыру комитеті өтінімдер мен мақалалардың алынғанын Растауды 5 күндік мерзімде электронды пошта арқылы жібереді.  Рәсімдеу үлгісі қоса беріледі.

Конференцияға қатысуға өтінімдер, баяндамалар мәтіндері электронды түрде 2019 жылдың 10 сәуіріне дейін электрондық пошта арқылы қабылданады.:

lyazzat.issayeva@yu.edu.kz

altyn.mambetova@yu.edu.kz

yerezhepova.rimma@yu.edu.kz

Жарияланым өтінімсіз және нысан бойынша қабылданбайды.

Резидент емес және шетелдік қатысушыларға тұрғын үй және экскурсия (5000 тг.) өз есебінен төленеді.

Байланыс

Жарияланымдар, өтінімдер, тезистер мен баяндамалар қабылдау сұрақтары бойынша мына мекен-жайға хабарласуға болады::

130003, Қазақстан Республикасы,

Маңғыстау обл.

Ақтау қ., 32 шағын аудан,

Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті Ш. Есенова, ЕО ғимараты, 3 қабат, 303 к.

Конференцияның жауапты хатшысы: Исаева Ләззат Нығметқызы

Ұялы телефон: 8702 2968188