Сіздерді Yessenov University «Рухани жаңғыру» қоғамдық сананы жаңғырту бағдарламасы аясында өткізілген «Каспий маңы мемлекеттерінің халықаралық ынтымақтастығының қаржылық, экономикалық және құқықтық аспектілері» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға қатысуға шақырады.

Өткізілетін күні: 29-қараша 2018 жыл
Өткізу орны: Ақтау қаласы, 32 ш/а., Бас ғимарат
Жұмыс тілдері: қазақ тілі, орыс тілі және ағылшын тілі.
Негізгі мақсаты: Каспий аймағындағы ғылым мен білімнің басым бағыттарындағы мәселелерді талқылау және талдау, тәжірибе алмасу, отандық және шетелдік зерттеушілер арасындағы ғылыми байланыстар мен байланыстарды орнату, сондай-ақ әлеуметтік маңызы бар бастамаларды қолдауға арналған алаң құру.

Міндеттері:

1. «Рухани жаңғыру» бағдарламасының одан әрі іске асырылуы бойынша кең ауқымды мәселелерді талқылау;
  2. Каспий маңы мемлекеттерінің халықаралық сауда және экономикалық ынтымақтастық саласындағы зерттеулерді талдау және бағалау;
  3. Каспий маңы мемлекеттері арасындағы халықаралық интеграция тұрғысында қатынастарды құқықтық реттеудің келешегін анықтау;
  4. Каспий аймағын логистика мен энергияны дамыту аймағы ретінде қарастыру.

Конференцияға қатысушылар: ҚР жоғары оқу орындарының ғалымдары, сонымен қоса жақын және алыс шет елдердің жоғары оқу орындарының ғалымдары, ғылыми қызметкерлер, бизнес-құрылымдар өкілдері қатысады.

Конференция аясында келесі іс-шаралар өтеді:

900 – 1000    Университетке Экскурсия

1000 – 1300  Конференцияның ашылуы. Пленарлық отырыс

1300 – 1400  Түскі үзіліс

1400 -1700 Халықаралық ғылыми практикалық конференция «Каспий маңы мемлекеттерінің халықаралық ынтымақтастығының қаржы-экономикалық және құқықтық аспектілері» (бағыттар бойынша)

1700 – 1800   Қорытындылау. Конференцияның жабылуы

Конференциясының жұмысы келесі бағыттар (секциялар) бойынша жүргізіледі:

Конференция секциясының атауыХатшыe-mailБайланыс мәліметтері
1«Рухани жаңғыру» бағдарламасы – міндеттерді  шешудің жаңа тәсіліР.О.Сутбаеваraikhan.sutbayeva@yu.edu.kz+7 701 492 75 10
2Каспий елдерімен сауда-экономикалық қатынастар және халықаралық ынтымақтастықР.О.Сутбаеваraikhan.sutbayeva@yu.edu.kz+7 701 492 75 10
3Каспий маңы мемлекеттері ұстанымы үшін Каспий саммитінің құқықтық мәртебесіТ.В.Петросянцtatyana.petrossyantc@yu.edu.kz+7 705 201 43 18
4Каспий аймағы: логистиканың және энергетиканың даму перспективаларыТ.В.Петросянцtatyana.petrossyantc@yu.edu.kz+7 705 201 43 18