«Бизнес және құқық» факультетінің жұмыс берушілермен кездесуі

16 қаңтар күні Yessenov University «Бизнес және құқық» факультет мамандықтарының білім беру бағдарламаларын заманауи еңбек нарығының талаптарына сай даярлау мақсатында, жұмыс берушілермен білім беру бағдарламаларын (БББ) талқылау және сараптауға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

16 қаңтар күні Yessenov University «Бизнес және құқық» факультет мамандықтарының білім беру бағдарламаларын заманауи еңбек нарығының талаптарына сай даярлау мақсатында, жасақталған білім беру бағдарламаларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу үшін, жұмыс берушілермен білім беру бағдарламаларын (БББ) талқылау және сараптауға арналған дөңгелек үстел өткізілді.
Дөңгелек үстел барысында әр мамандық бойынша білім беру бағдарламалары таныстырылып, жұмыс берушілер тарапынан ұсыныстар мен тілектер, өзгертулер мен қосымшалар айтылды. Жұмыс берушілер тарапынан осындай бірлескен жұмыстың қажеттілігі және нәтижелі болатындығы атап көрсетілді.

Келесі нені оқу керек: