Иранның Бас Консулымен Хабиболла Малакути Фар мен кездесу

Кездесу барысында Иран университеттері мен Есенов Университеті арасындағы қарым-қатынасты дамыту, ирандық және YU студенттері арасындағы академиялық ұтқырлықты дамыту мәселелері талқыланды. Ғылым мен нано технологияның қарқынды дамуына баса назар аударылды, сол арқылы Есенов Университетінде нано-технология зертханасын ашу ұсынылды. Сонымен қатар ректор Иран Республикасында «Абайтану» орталығын ашуды ұсынды. Ынтымақтастық пен жобаларды талқылау мақсатында Есенов Университеті өкілдерінің Иран Республикасына ресми сапарын ұйымдастыру талқылаудың соңғы тақырыбы болды.

Келесі нені оқу керек: