“7 қабат” пікірталас клубы

Yessenov University-де Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Қаныбек Бекболатұлы Жұмашевтің ұсынысымен "7 қабат" пікірталас клубы құрылды.

Yessenov University-де Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Қаныбек Бекболатұлы Жұмашевтің ұсынысымен “7 қабат” пікірталас клубы құрылды.
Клуб құрамында Қаныбек Жұмашев, университет ректоры Берік Бақытжанұлы Ахметов, 20-ға жуық қоғам қайраткерлері, ақын-журналистер және блогерлер бар. Пікірталас клубы арқылы қоғам белсенділері әрқилы мәселелерге байланысты жиналып, ортақ талқылап, шешу жолдары ұсынылатын болады.
Дискуссия клубында қоғамдағы өткір саяси-қоғамдық, әлеуметтік-экономикалық, еңбек-өндірістік тақырыптар талқыланады.

Келесі нені оқу керек: