Yessenov University «Қазақ филологиясы» кафедрасының ұйымдастыруымен қазақтың ұлы ақыны, ағартушысы Абай Құнанбаевтың 175 жылдық мерейтойы аясында «Абай танымындағы Адамзат және Жаратылыс концепциясы» тақырыбында халықаралық online (вебинар) семинар ашылды.
10 күндік семинарға Қазақстанның бірнеше беделді жоғарғы оқу орындарының профессорлық – оқытушылық құрамы, Абайтану ғылыми-зерттеу орталықтары, Түркияның Кастономи университеті мен Венгриядағы қазақ-мажар мәдени орталығының ғылыми қызметкерлері, белгілі абайтанушылар қатысады.
10 күндік семинарға Қазақстанның бірнеше беделді жоғарғы оқу орындарының профессорлық – оқытушылық құрамы қатысады.

Келесі нені оқу керек: