«ҚМГ Инжиниринг» ЖШС «ҚазНИПИмұнайгаз» филиалының басшылығымен кездесу

23 қаңтар күні Yessenov University-де «ҚМГ Инжиниринг» ЖШС «ҚазНИПИмұнайгаз» филиалының басшылығымен кездесу өтті.

23 қаңтар күні Yessenov University-де «ҚМГ Инжиниринг» ЖШС «ҚазНИПИмұнайгаз» филиалының басшылығымен кездесу өтті, онда студенттер мен магистранттарға дуалды оқыту, сондай-ақ ҚМГ «Инжиниринг» базасында бірлескен ғылыми зерттеулер жүргізу мүмкіндіктері талқыланды.
Кездесу қорытындысы бойынша «ҚМГ Инжиниринг» ЖШС «ҚазНИПИмұнайгаз» және Yessenov University білім беру және ғылыми-зерттеу қызметі саласында өзара ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойылды.

Келесі нені оқу керек: