"Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Білім-материалдық активтер

Университетте 3 оқу-зертханалық ғимарат, жалпы ауданы 42 541,0 ш.м., жалпы ауданы 19594,9 шаршы метрді құрайтын 3 жатақхана бар. 1082 төсекті, спорт залдары мен ойын залдары бар спорт кешені, жүзу бассейні, жалпы ауданы 15 436,8 шаршы метрді құрайтын ашық спорт алаңдары 3812 ш.м. аудандағы «Жастар» сауықтыру кешені, спорттық-сауықтыру орталығы және 24 284 шаршы метрлік аудандағы студенттік диспансер, жалпы ауданы 26 793 шаршы метрлік «Тоқпақ»өндірістік Жоңғылау оқу-өндірістік нысандары, оқу және өндірістік «Таушық» ЖШС базасында, 390 орындық 1598.0 шаршы метрден 3 асхана мен 5 буфет, 35.0 шаршы метр аудандағы медициналық орталық. Ассамблея залдары, конференц-залдар – 473 орынға арналған 627 ш.м.

Арнайы аудиториялар, оқу және ғылыми зертханалар университеттің мамандықтары бойынша білім беру бағдарламаларын іске асыру үшін қажетті заманауи білім беру және ғылыми жабдықпен жабдықталған.

Оқу ғимараттары, университеттің студенттік жатақханалары сол стильде безендірілген. Барлық оқу ғимараттарында мемлекеттік рәміздер ұсынылады: туы, эмблемасы, әнұраны. Университеттің үй-жайларында мамандықтардың ерекшеліктерін ескере отырып, тақырыптық стендтер бар. Олар универститеттің өмірін тұтастай көрсетеді, мамандықтар, жетістіктер, білім беру, ғылыми, тәрбиелік жұмыс туралы ақпарат көрсетіледі. Отанға деген сүйіспеншілікті нығайту мақсатында Қазақстан тақырыбына стендтер,Республиканың қоғамдық-саяси өмірінедайындалды
Ғылым тарихында танымал ғалымдар туралы стендтер безендіріліп, университеттің қалыптасуы мен дамуына үлес қосқан ғалымдардың есімдері ашық.

КГУИО-да қажетті жабдықтар мен дәрі-дәрмектермен жабдықталған медициналық орталық бар. Клиника эпидемияға қарсы іс-шараларды жүргізуде емханаға көмектеседі (медициналық бақылау және байланыс студенттерін тексеру, клиникаға жетекші дәрігерге кез келген ауруларды анықтау үшін көмек көрсету) Сонымен қатар студенттерге және қызметкерлерге жарақаттар мен аурулар кезінде, спорттық іс-шаралар кезінде төтенше жағдайлар және тестілеу кезінде бастапқы, төтенше және медициналық көмек көрсетеді, оқу ғимараттарының, жатақханалардың, асханаларында санитарлық-гигиеналық жай-күйін бақылау, дезинфекциялау, дератизациялау жұмыстары жүргізіледі. Студенттердің флюорографиясын жыл сайын өткізуді бақылау және қызметкерлерді тексеруді уақтылы өтуіне бақылау жүргізіледі.

Главный учебный корпус № 1,32 микрорайон г. Актау.

Учебный корпус № 2,24 микрорайон г. Актау.

Учебный корпус № 3,11 микрорайон г. Актау.

Спортивный комплекс с бассейном 32 микрорайон г.Актау.

Общежитие на 132 места ,3Б микрорайон г.Актау.

Общежитие на 450 мест, 27 микрорайон г.Актау.

Общежитие на 500 мест,32 микрорайон г.Актау.

Специализированные аудитории, учебные и научные лаборатории.

Лекционный зал на 170 мест

Студенческое общежитие на 500 мест, 32 мкр

Студенческая столовая на 40 мест 2 этаж

Библиотека 4 этаж общежития на 500 мест 32 мкр

Салон красоты 3 этаж при общежитии 32 мкр

Оздоровительный студенческий комплекс "Жастар",прибрежный зоне напротив 7 микрорайон г. Актау.

Спорткомплекс и спортивные залы университета.

Спортзал учебного корпуса № 2,24 мкр.

Спортивный комплекс с бассейном 32 микрорайон г.Актау

Тренажерный зал