Экологиялық мәдениет пен сананы қалыптастыру

«Инжиниринг» факультетінің «Экология және химиялық инжиниринг» кафедрасының ұйымдастырыуымен «Экологиялық мәдениет пен сананы қалыптастыру» атты Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция өткізілді.
Конференция мақсаты:
ПОҚ мен жас ғалымдардың экология саласындағы білімін арттыру, сонымен қатар экологиялық мәдениет пен сананы қалыптастыру.
Республикалық ғылыми-практикалық конференция аясында пленарлық отырыс өтті, онда Маңғыстау облысының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының бас маманы, қоғам қайраткері Токжанов О.А., “Қазақ тілі мен әдебиеті” кафедрасының профессоры Камарова Н.С., “Ғылым және интернационалдандыру” бөлімінің бастығы Е. И. Иманбаев, доцент Махамбетова Р.Қ, Ш. Есенов атындағы КМТИУ аға оқытушысы А. А. Тасболатова сөз сөйледі.